הקהילה שלנו

הקהילה אצלנו ב-OpenValley היא אחד מיתרונותיה הבולטים של הרשת. אנו משקיעים זמן ומאמצים רבים כדי לחזק את הקשרים בין חברי הקהילה ולהעניק להם תכנים מעשירים ומגוונים כדי לשפר ולחדד את יכולותיהם המקצועיות של כל חבריה. 

הכל מתחיל בקהילה חזקה.

ליווי אישי מהמנטורים המייסדים

כל חברה ודייר הלוקחים חלק בפעילות כל המתחם ומשתייכים לקהילה שלו, נהנים מגישה אישית וישירה למנטורים המובילים ולמייסדי הרשת, ששמחים להציע את עזרתם מליווי עסקי ועד לסיוע בקבלת מימון ופניה לגופים מממנים גדולים. 

הכירו את הדיירים

במתחמים מתארחות עשרות חברות ויזמים. בין החברות נמנות חברות הייטק, נציגויות של חברות מחו״ל וגופים ממרכז הארץ, חברות לפיתוח משחקים ואפליקציות, נותני שירותים ויזמויות פרטיות שמרכיבות את תמהיל תעשיית החדשנות והיזמות בישראל. הכירו אותם וקראו אודותיהם בקישור הבא:

כרטיס הטבות ייחודי

לרשות דיירי המתחמים עומד כרטיס הטבות ייחודי הכולל עסקים ונותני שירותים, בהם ניתן למצוא מסעדות, רשתות אפנה, סטודיו לכושר, חנויות מחשבים ועוד רבים אחרים שמציעים עד עשרות אחוזי הנחה לחברים בקהילה של OpenValley. לפירוט ההטבות והעסקים המציעים את המבצעים, לחצו על הקישור הבא (כרגע זמין רק ברמת ישי):

Happy Hour בימי חמישי

בימי חמישי, כל מספר שבועות מתקיימת Happy Hour, במסגרתה דיירי חברי הקהילה שומעים הרצאה ונהנים מארוחת צהריים מפנקת שמגישה אחת ממסעדות האזור בלאונג׳ של אחד המתחמים. הרצאות אלה נועדו להעשרה והשראה, ומעבירים אותן הן גורמים חיצוניים והן חברות ומנטורים מהמתחם.

חדרי הישיבות לשימושכם

חברים בקהילה שלנו ומעוניינים לשכור את אחד מחדרי הישיבות? לחצו על הקישור הבא, בחרו את החדר המבוקש, הקישו מסגרת זמן ומועד רצוי, הזינו את פרטיכם וקבלו את מייל האישור שיישלח אליכם באופן מיידי: