אודות בטא

בטא, חדשנות עסקית, קמה מתוך האמונה שכדי להביא רוח חדשה של חדשנות לארגונים מצליחים בארץ ובעולם , צריך לשלב בין עקרונות עולמות הסטארטאפים למציאות של חברות מבוססות ולהניע תהליכים מדידים שיניבו תוצאות עסקיות.
אנו מייסדי בטא, יזמים, מנכ"לים בהיי טק העולמי  ובתעשיה הישראלית , מקימי סטארטאפים ומשקיעים , שבוער בעצמותינו להביא מודל חדש לחדשנות בעולם העסקי.
בטא הוא מיזם חדש של יואב גז ומייסדי OPEN VALLEY ברמת ישי אופיר דובובי ויוסי אקרמן.

שרותי בטא

השרותים שבטא מציעה לחברות וארגונים :

  • הטמעת חדשנות עסקית

  • סדנאות בטא לפיתוח חדשנות ומודלים עסקיים

  • פיתוח מודלים עסקיים

  • ליווי ותמיכה בהקמת יחידות חדשנות

הערך של בטא לעולם העסקי

ארגוני המו"פ וחדשנות בחברות נבנו לתמוך במודל העסקי הקיים של החברה דרך המצא, ומציאת טכנולוגיות חדשניות לשימור היתרון היחסי של החברה. ב-2017, בעידן החדש של הפרעה, חברות ממציאות את תפיסת החדשנות מחדש, כדי לפתח שרירים ויכולות תחרותיות הנחוצות לצמיחת החברה.החדשנות יוצאת מנחלת יחידות מו"פ ומגיעה לכל רחבי החברה כדי להפעיל את כל הכוחות בארגון לייזום מודלים עסקיים חדשים, שותפויות מסוגים חדשים, ופתרונות יצירתיים.

דווקא ההצלחה והחוזקות של החברות הגדולות יכולות להיות במעכב הכי גדול לחדשנות בעידן החדש כיוון שהוא משמר את הארגונים, תהליכים וכלים לחדשנות  שהביא להצלחת החברה בעבר.מהצד השני הסטארטאפים שהם בונים את עצמם מאפס, הם קטנים ובמשקל קל, המאפשר מתמקדים ביצירת ההפרעה ללא שימור מסורות, במהירות גבוהה ותוך כדי שימוש בטכנולוגיות החדשה ביותר.

חברות מבוססות מפתחות המצליחות לאמץ את משקל קל ומהירות של חברות סטארט אפ
יצליחו להתחרות ביעילות בעידן החדש המבוסס על עקרונות:

  • חדשנות פורצת גבולות מעבר למודל העסקי הקיים

  • תהליכים שיאפשרו לקיחת סיכונים מחושבים

  • הטמעת תהליכים של ניסוי וטעיה עסקיים

סדנאות החדשות של בטא

אנו גאים להשיק את סדנאות החדשנות בשיתוף Beta Business Innovation! סדנאות החדשנות הן ללא ספק הדבר החם הבא לארגונים, בעידן ההפרעה שבו מודלים עסקיים מסורתיים כבר לא מספיקים. הסדנאות מבוססות על מתודולוגית בטא ומועברות על ידי בכירים בתעשייה ומטרתן לספק כלים מעשיים, דוגמאות מהתעשייה ומדדים ספציפיים ליצירת מנועי צמיחה חדשים בארגון שלך.
הסדנאות של בטא לחברות וארגונים :

סדנת

BUSINESS INNOVATION

BACKPACK

סדנת

BUSINESS INNOVATION

GPS

סדנת

BUSINESS INNOVATION

MAP

לפרטים נוספים והזמת סדנא צרו קשר:

הדס דרור

מתחם רמת ישי

טלפון במשרד: 077-249-2540

פקס: 077-249-2541

דוא"ל: office@openvalley.co.il