אודות רשת OpenValley

האווירה הייחודית במתחמים מייצרת ומעודדת שותפויות וקשרים עסקיים בין הדיירים, במקביל ליצירת שיתופי פעולה עם חברות המציעות הטבות בלעדיות לחברי הקהילה של המתחם. כמו כן, המנטורים והמייסדים שעומדים מאחורי כל מתחם מסייעים לחברות הזנק וליזמים לגייס משקיעים ושותפים חדשים בדרך להצלחה, לצד קיומם של אירועי העשרה וידע בתחומי היזמות והחדשנות. כל אלה הם חלק בלתי נפרד ממודל העבודה הייחודי שבבסיס כל מתחם ברשת.

מודל עבודה ייחודי

רשת OpenValley מספקת מרחב עבודה השראתי ובעל ערך רב ליזמים, חברות הזנק ומובילי חדשנות באמצעות שיתופי פעולה ונטוורקינג, מנטורינג ותמיכה בתהליכי מימון, שותפות ופיתוח עסקי. המתחמים פועלים במודל Eco Working Space המשלב בין מתחם עבודה מרווח ומעוצב, לבין חיבורים עם מגוון גופים וחברות במשק המקומי ובעולם. כל השירותים הניתנים במתחמים מותאמים באופן אישי לצורכי היזמים והארגונים המתארחים בהם, תוך מתן תשומת לב קפדנית לדרך הטובה והנכונה ביותר להאצת צמיחתם.

״מבחינתנו, רוח המקום מתבססת על השיתוף וההדדיות לצד היזמות והקדמה הטכנולוגית״

מאחורי הרשת עומדים אנשי עסקים חדורי אמונה ורצון להשקיע, לקדם ולפתח את חברות ההזנק בישראל. לשם כך הם ייסדו בצפון הארץ מתחמי עבודה מעוצבים וחדשניים, המצוידים במיטב התשתיות הטכנולוגיות, ומהווים סביבת עבודה מתקדמת בסגנון שהפך למבוקש מאוד בקרב קהילת היזמים העולמית.

אופיר דובובי

ממייסדי קמינריו, משקיע סדרתי בחברות הזנק ודמות מפתח בתפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק מובילות

יוסי אקרמן

נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות לשעבר, מנטור עסקי ומשקיע בחברות הזנק

 

כל מה שקהילה עסקית יזמית צריכה: תשתית איכותית וסביבת עבודה מקצועית

קהילה עסקית נוצרת על ידי אנשים, בין היתר כאשר הסביבה הפיזית מאפשרת זאת. במתחמי הרשת תמצאו סביבה עסקית שנותנת לכם את כל הכלים להצליח, מחדרי ישיבות מאובזרים ברמה גבוהה, חדרי דיונים ענקיים שיכולים לשמש אתכם לישיבה, דיון מרובה משתתפים, סדנא או הרצאה, ולאונג׳ים איכותיים למנוחה שצמודים למטבחים מאובזרים, בהם תמיד תמצאו מה לאכול ולשתות כדי להמשיך ולפתח את הרעיונות שלכם. כמו כן הדיירים בכל מתחם נהנים מגישה חופשית ליזמי המקום שמעניקים להם מנטורינג אישי, עונים על שאלותיהם ונותנים כיוון כשצריך. 

(לדיירים בלבד)

מאחורי הקלעים: הסיפור על עיצוב המתחמים

המתחמים עוצבו באוריינטציה טבעית, כאשר החיבור לסביבה עמד בראש צוות העיצוב כל העת. החיבור הנו נגזרת של השתייכות המתחמים לסביבתם הגיאוגרפית והשתלבותו בה, וכן של יכולת הדיירים להשתלב ולהתחבר אל העיצוב באופן נינוח וטבעי. לוגו הרשת מייצג את האוירה הפתוחה בקהילה שלנו, ועושה שימוש באותיות O ו-V בצורה יצירתית עם כיוון תנועתי.